техник тикшереү ГРАФИГЫ
02 марта 2018 йыл | Ауыл хужалығы

1. "Ағиҙел” ЯСЙ-е – Үзбәк ауылы, "Ағиҙел” ЯСЙ-енең машина ихатаһы, 12 март, 10.00 сәғәттә;
2. "Ағиҙел Агро” ЯСЙ-е  - Үзбәк ауылы, "Ағиҙел” ЯСЙ-енең машина ихатаһы, 12 март, 14.00 сәғәттә;
3. КФХ башлығы ШЭ Йомағолов Рөстәм Раил улы – Еҙем-Ҡаран ауылы, М.Ғафури урамы, 21, 12 мартта, 16.30 сәғәттә;
4. "Урожай” КХ ЯСЙ-е – Бурлы ауылы, "Урожай” КХ ЯСЙ-е машина ихатаһы, 13 март, 14.00 сәғәттә;
5. "Бажат” КХ-һы - Бурлы ауылы, "Бажат” КХ-һы машина ихатаһы, 14 март, 10.00 сәғәттә;
6. "Бажат” ЯСЙ-е - Бурлы ауылы, "Бажат” КХ-һы машина ихатаһы, 14 март, 11.00 сәғәттә;
7. КФХ башлығы ШЭ Әфләтуллин Нурулла Миндулла улы - Бурлы ауылы, "Бажат” КХ-һы машина ихатаһы, 14 март, 12.00 сәғәттә;
8. КФХ башлығы ШЭ Ғиззәтуллин Әхмәт Ғәли улы - Бурлы ауылы, "Бажат” КХ-һы машина ихатаһы, 14 март, 13.00 сәғәттә;
9. "Зенит” КХ-һы – Яңғыҙҡайын ауылы, "Зенит” КХ-һы машина ихатаһы, 15 март, 14.30 сәғәттә;
10. КХ башлығы ШЭ Мөьминов Риф Вәкил улы - Яңғыҙҡайын ауылы, "Зенит” КХ-һы машина ихатаһы, 15 март, 15.30 сәғәттә;
11. КХ башлығы ШЭ Фәйезов Илмир Ғаян улы - Яңғыҙҡайын ауылы, "Зенит” КХ-һы машина ихатаһы, 16 март, 10.00 сәғәттә;
12. КХ башлығы ШЭ Фәйезов Миңлеғәле Заһретдин улы - Яңғыҙҡайын ауылы, "Зенит” КХ-һы машина ихатаһы, 16 март, 10.30 сәғәттә;
13. "Пчелка” КХ-һы – Буруновка ауылы, "Россия” колхозы машина ихатаһы, 16 март, 13.00 сәғәттә;
14. "Агролэнд” ЯСЙ-е – Архангелка ауылы, "Агролэнд” ЯСЙ-е гаражы, 19 март, 10.00 сәғәттә;
15. КХ башлығы ШЭ Мырҙағолов Риф Ғадай улы – Яңы Бурлы ауылы, Йәштәр урамы, 10, 19 март, 11.30 сәғәттә;
16. КФХ башлығы ШЭ Латипова Ләйсән Винер ҡыҙы – Үтәк ауылы, Буденный урамы, 65, 19 март, 15.00 сәғәттә;
17. КХ башлығы ШЭ Садаев Павел Константинович – Мораҡ ауылы, Күпер урамы, 17, 20 март, 15.00 сәғәттә;
18. КФХ башлығы ШЭ Тахтаров Геннадий Михайлович – Табын ауылы, ШЭ Тахтаров Г.М. машина ихатаһы, 21 март, 10.00 сәғәттә;
19. КФХ башлығы ШЭ Алиян Москов Шабабович – Табын ауылы, ШЭ Алиян М.Ш. машина ихатаһы , 21 март, 15.00 сәғәттә;
 20. "Родина” а/ф ЯСЙ-е – Аҡкүл ауылы, "Урман” КФХ-һы машина ихатаһы, 22 март,  14.30 сәғәттә;
21. "Урман” КФХ-һы – Аҡкүл ауылы, "Урман” КФХ-һы машина ихатаһы, 22 март, 15.00 сәғәттә;
22. "Хәсән” КХ-һы - Аҡкүл ауылы, "Урман” КФХ-һы машина ихатаһы, 22 март, 16.00 сәғәттә;
23. КФХ башлығы ШЭ  Латипов Марат Фәрит улы – Ҡауарҙы ауылы, ШЭ Латипов М.Ф. машина ихатаһы, 23 март, 10.00 сәғәттә;
24. КФХ башлығы ШЭ Кинйәғолов Мөхәмәтгәрәй Миңлебай улы – Юлыҡ ауылы, Еҙем урамы, 28, 23 март, 12.30 сәғәттә;
25. КФХ башлығы ШЭ Хәйруллин Фәрит Фәйзулла улы – Сәйетбаба ауылы, Комсомол урамы, 28, 26 март, 10.00 сәғәттә;
26. КФХ башлығы ШЭ Фәйзуллин Марс Хатмулла улы – Сәйетбаба ауылы, Мәндем урамы, 1, 26 март, 11.00 сәғәттә;
27. "Росток” КХ-һы – Курорт ауылы, "Росток” КХ-һы машина ихатаһы, 27 март, 15.00 сәғәттә;
28. "Агрохим” СПХ ЯСЙ-е – Аҡкүл ауылы, "Агрохим” СПХ ЯСЙ-е  машина ихатаһы, 28 март, 10.00 сәғәттә;
29. КФХ башлығы ШЭ Сәфәрғәлиев  Риф Хәким улы – Дарьино ауылы, Ленин урамы, 38, 28 март, 12.30 сәғәттә;
30. Ленин исем. колхоз – Яңғыҙҡайын ауылы, Ленин исем. колхоз машина ихатаһы, 29 март, 14.30 сәғәттә;
31. "Восход-СТ” ЯСЙ-е – Антоновка ауылы, "Восход-СТ” ЯСЙ-е машина ихатаһы, 30 март, 10.00 сәғәттә;
32. "Восход” ЯСЙ-е – Антоновка ауылы, "Восход-СТ” ЯСЙ-е машина ихатаһы, 30 март, 12.30 сәғәттә;
33. КХ башлығы ШЭ Ғафаров Рауил Ғабдулхай улы – Яңғыҙҡайын ауылы, Механизаторҙар урамы, 3, 2 апрель, 10.00 сәғәттә;
34. КФХ башлығы ШЭ Рәжәпов Руслан Венер улы – Яңғыҙҡайын ауылы, Әсфәндиәров урамы, 42, 2 апрель, 12.00 сәғәттә;
35. "Урожай” КХ ЯСЙ-е – Бурлы ауылы, "Урожай” КХ  ЯСЙ-е машина ихатаһы, 3 апрель, 14.30 сәғәттә;
36. "Сатурн” КХ-һы – Буруновка ауылы, "Россия” колхозы машина ихатаһы, 4 апрель, 10.00 сәғәттә;
37. КФХ башлығы ШЭ Смирнов Виталий Викторович – Игенйылға ауылы, Үҙәк урам, 12, 5 апрель, 15.00 сәғәттә.