Район ойошмаларында, агросәнәғәт комплексы предприятиеларында теркәлгән тракторҙар, үҙйөрөшлө юл-төҙөлөш машиналары, юлһыҙ ерҙән йөрөүсе техника һәм уларға тағылмаларҙы техник тикшереү ГРАФИГЫ
01 марта 2019 йыл | Ауыл хужалығы

Район ойошмаларында, агросәнәғәт комплексы предприятиеларында теркәлгән тракторҙар, үҙйөрөшлө юл-төҙөлөш машиналары, юлһыҙ ерҙән йөрөүсе техника һәм уларға тағылмаларҙы техник тикшереү  ГРАФИГЫ1. КФХ башлығы ШЭ Йомағолов Рөстәм Раил улы – Еҙем-Ҡаран ауылы, М.Ғафури урамы, 21, 12 мартта, 15.00 сәғәттә;
2. "Урожай” КХ ЯСЙ-е – Бурлы ауылы, "Урожай” КХ ЯСЙ-е машина ихатаһы, 13 март, 10.30 сәғәттә;
3. КФХ башлығы ШЭ Әфләтуллин Нурулла Миндулла улы - Ҡормантау ауылы, Партизан урамы, 39, 14 март, 15.00 сәғәттә;
4. КФХ башлығы ШЭ Ғиззәтуллин Әхмәт Ғәли улы - Ҡормантау ауылы, Партизан урамы, 2, 14 март, 15.30 сәғәттә;
5. "Зенит” КХ-һы – Яңғыҙҡайын ауылы, Ленин исем. колхоздың машина ихатаһы, 15 март, 10.00 сәғәттә;
6. КХ башлығы ШЭ Мөьминов Риф Вәкил улы - Яңғыҙҡайын ауылы, Ленин исем. колхоздың машина ихатаһы, 15 март, 10.30 сәғәттә;
7. КХ башлығы ШЭ Фәйезов Илмир Ғаян улы - Яңғыҙҡайын ауылы, Ленин исем. колхоздың машина ихатаһы, 15 март, 12.30 сәғәттә;
8. "Агролэнд” ЯСЙ-е – Архангелка ауылы, "Агролэнд” ЯСЙ-е гаражы, 18 март, 10.30 сәғәттә;
9. КХ башлығы ШЭ Мырҙағолов Риф Ғадай улы – Яңы Бурлы ауылы, Йәштәр урамы, 10, 18 март, 12.00 сәғәттә;
10. КХ башлығы ШЭ Садаев Павел Константинович – Мораҡ ауылы, Күпер урамы, 17, 19 март, 14.30 сәғәттә;
11. КФХ башлығы Карпунин Николай Алексеевич - Дмит-
риевка ауылы, Йылға урамы, 5, 19 март, 15.00 сәғәттә;
12. КФХ башлығы ШЭ Тахтаров Геннадий Михайлович – Табын ауылы, ШЭ Тахтаров Г.М. машина ихатаһы, 20 март, 10.30 сәғәттә;
13. КФХ башлығы ШЭ Алиян Москов Шабабович – Табын ауылы, ШЭ Алиян М.Ш. машина ихатаһы , 21 март, 15.00 сәғәттә;
14. "Урман” КФХ-һы – Аҡкүл ауылы, "Урман” КФХ-һы машина ихатаһы, 22 март, 10.30 сәғәттә;
15. "Хәсән” КХ-һы - Аҡкүл ауылы, "Урман” КФХ-һы машина ихатаһы, 22 март, 12.00 сәғәттә;
16. КФХ башлығы ШЭ  Латипов Марат Фәрит улы – Ҡауарҙы ауылы, ШЭ Латипов М.Ф. машина ихатаһы, 25 март, 11.00 сәғәттә;
17. КФХ башлығы ШЭ Кинйәғолов Мөхәмәтгәрәй Миңлебай улы – Юлыҡ ауылы, Еҙем урамы, 28, 25 март, 14.30 сәғәттә;
18. КФХ башлығы ШЭ Фәйзуллин Марс Хатмулла улы – Сәйетбаба ауылы, Мәндем урамы, 1, 26 март, 15.00 сәғәттә;
19. "Агрохим” СПХ ЯСЙ-е – Рус Саскүле ауылы, "Агрохим” СПХ ЯСЙ-е  машина ихатаһы, 27 март, 10.30 сәғәттә;
20. КФХ башлығы ШЭ Сәфәрғәлиев  Риф Хәким улы – Дарьино ауылы, Ленин урамы, 38, 27 март, 12.30 сәғәттә;
21. КФХ башлығы ШЭ Латипова Ләйсән Винер ҡыҙы – Үтәк ауылы, Буденный урамы, 65, 28 март, 14.30 сәғәттә;
22. Ленин исем. колхоз – Яңғыҙҡайын ауылы, Ленин исем. колхоз машина ихатаһы, 28 март, 15.00 сәғәттә;
23. "Восход-СТ” ЯСЙ-е – Антоновка ауылы, "Восход-СТ” ЯСЙ-е машина ихатаһы, 29 март, 10.00 сәғәттә;
24. "Восход” ЯСЙ-е – Антоновка ауылы, "Восход-СТ” ЯСЙ-е машина ихатаһы, 29 март, 14.00 сәғәттә;
25. КХ башлығы ШЭ Ғафаров Рауил Ғабдулхай улы – Игенселәр ауылы, ШЭ Ғафаров Р.Ғ. машина ихатаһы, 1 апрель, 10.00 сәғәттә;
26. КФХ башлығы ШЭ Рәжәпов Руслан Винер улы – Үтәк ауылы, ШЭ Рәжәпов Р.В. машина ихатаһы, 1 апрель, 12.00 сәғәттә;
27. "Урожай” КХ ЯСЙ-е – Бурлы ауылы, "Урожай” КХ  ЯСЙ-е машина ихатаһы, 2 апрель, 14.30 сәғәттә;
28. "Сатурн” КХ-һы – Буруновка ауылы, "Сатурн” КХ-һы машина ихатаһы, 3 апрель, 10.00 сәғәттә;
29. "Пчелка" КХ-һы - Бажыҡ ауылы, Баҡса урамы, 13, 3 апрель, 15.30 сәғәттә;
30. "Росток" КХ-һы - Курорт ауылы, "Росток" КХ-һы машина ихатаһы, 4 апрель, 14.30 сәғәттә;
31. КФХ башлығы ШЭ Смирнов Виталий Викторович – Игенйылға ауылы, Үҙәк урам, 12, 4 апрель, 15.30 сәғәттә.
Сергей ЛУКИН,
Гостехнадзорҙың район бүлеге мөдире.